Tekst
KRS

Przekaż 1% dla naszego Stowarzyszenia

Osoby,które chcą przekazać 1% swojego podatku dochodowego na leczenie, proszone są o wskazanie w formularzu PIT rozliczenia za rok 2011 wpisać numer KRS: 0000269884 oraz wpisać jako cel szczegółowy: Śląskie Stowarzyszenie Chorych na SM "SEZAM"

Więcej informacji
 
 
KONTO 

Darowizny dla naszego Stowarzyszenia

Przekaż darowiznę dla naszego Stowarzyszenia. Kwota ta zostanie w całości przekazana na cele statutowe stowarzyszenia.
Nr konta:  09 1050 1298 1000 0023 1409 9488

Więcej informacji
 
 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii

Od początku istnienia stowarzyszenia nasi członkowie miłośnicy fotografii prowadzą naszą galerię zdjęć dostępną na Picasa Web Albums.

Zapraszamy do jej obejrzenia.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zająć się sprawą pozyskiwania pieniedzy dla stowarzyszenia, a w szczególnie 1%.

Proponujemy termin spotkania: 26 września 2012 godz. 17.30 w naszej poradni. 

Jeśli macie pomysły jak pozyskać fundusze dla stowarzyszenia, macie uzdolnienia plastyczne, informatyczne, filmowe itd. zapraszamy na spotkanie. Każdy pomysł się liczy.

Pamietajcie jako stowarzyszenia pozyskujemy fundusze nie tylko na konta indywidualne ale również konto stowarzyszenia. Fundusze w całości idą na działalność stowarzyszenia, wspieranie akcji, wyjazdów itd. Przypominamy, że wszyscy działamy i pracujemy charytatywnie dla stowarzyszenia, a pozyskane fundusze są przeznaczane zgodnie z naszym statutem.

Terminarz spotkań SEZAM-u

Terminy spotkań w roku 2017:

UWAGA ZMIANA MIEJSCA:
14-01-2017 o godz.  15 
w auli Centrum Jana Pawła II przy Katedrze pw. św. Apostołów Piotra i Pawła
ul. Jana Pawła II 5 Dyżury zarządu

Zwrot kosztów poniesionych jest zwracany na podstawie oryginałów dowodów imiennych wraz z prośbą i prawidłowym nr konta. Dokumenty przyjmowane w terminach podanych w harmonogramie dyżurów w poradni lub listownie na adres stowarzyszenia. Zwrot z wykorzystania subkonta jest dokonywany w terminie 30 dni od otrzymania faktur do zwrotu. Uchwałą zarządu z 2014 roku za prowadzenie subkonta pobierana jest opłata 15zł za miesiąc. W tym roku została pobrana jednorazowo w styczniu 2015 za cały rok.


 

Statystyka strony

  • Unique Visits Today153
  • Unique Visits Yesterday64
  • Visits This Week849
  • Visits Previous Week889